Vårt team!

Vi er en liten gruppe entreprenører som sammen har grunnlagt flere suksessrike selskaper.

Vårt team!

Vi er en liten gruppe entreprenører som sammen har grunnlagt flere suksessrike selskaper.

Tomas er daglig leder i Between. 

tomas@between.as
+47 940 59 094

Torstein har ansvaret for alle selskapets operasjoner. 


torstein@between.as

+47 942 45 024

Tom har lang erfaring fra tech start-ups.



tom@between.as

+47 999 88 777

Mayoo er kunde og partneransvarlig.



mayoo@between.as

+47 940 59 094

Ralph jobber med front-end og UX

ralfh@between.as
Neil har ansvaret for back-end delen av applikasjonen.

neil@between.as

Tomas er daglig leder i Between. 

Torstein har ansvar for alle selskapets operasjoner.

Tom har lang erfaring med start-ups

Mayoo er kunde og partneransvarlig.

Ralfh jobber med front-end og UX 

Neil har ansvaret for back-end delen av applikasjonen.